Hakkımızda

1999 yılından beri sürdürdüğümüz okçuluk sporunu profesyonelce yapamakta ve ülkemize başarılar kazandırmaktayız. OKÇULUK serüvenimizi AS-ES Okçuluk adı altında okçuluk malzemeleri üretimi ile birleştirdik ve profesyonelce malzemeler üretmek için yola çıktık. 

AS-ES isminin kelime anlamı “Bir ve Güçlü” demektir. Hep daha iyiye ulaşmak için kurulan şirketimiz ülkemize büyük hizmet vermekte. 
AS-ES olarak amacımız, okculuk piyasasina kaliteli malzemeyi uygun fiyatlarla temin etmektir. 

Güvenilir ekibiyle ve kendi makinalarıyla, ürünlerini Türkiye'de üretmektedir. Ürünleri, profesyonel sporcular ve üst düzey makineler yardımıyla test ederek piyasaya sürmektedir. Ürünlerin arkasında durmak, garantili süresi güzetmeksizin tüm sporculara yardımlarda bulunmak ilkelerimizdendir. Bir çok malzemeyi üreterek ülkemize katkı sağlamayı ve profesyonel destekler alarak okcularımızın en iyi malzemeyi kullanmasını sağlamayı hedefliyoruz. Türkiye’nin en büyük firmasi olarak bu yolda ilerlemek bize heyecan veriyor. Türkiye'de ilk defa okçuluk malzemeleri üretimini gerçeklestirmek ise bize daha güçlü düşünmemizi ve başarılı olmamızı ilke kılıyor. 
 
AS-ES,  Dünya ülkelerine distribütörlük vererek hem ülkemize katkı sağlamakta, hem de kalitemizi ispatlamaktadır. Kendi modellerini çıkaran AS-ES firmamızda en önemli unsur kalite ve uygun fiyat politikasıdır.
 
Başlarken kazanmanın kısa adıdır.
 
AS-ES