Hakkımızda

1999 yılından beri sürdürdüğümüz okçuluk sporunu profesyonelce yapamakta ve ülkemize başarılar kazandırmaktayız. OKÇULUK serüvenimizi AS-ES Okçuluk adı altında okçuluk malzemeleri üretimi ile birleştirdik ve profesyonelce malzemeler üretmek için yola çıktık. 

AS-ES isminin kelime anlamı “Bir ve Güçlü” demektir. Hep daha iyiye ulaşmak için kurulan şirketimiz ülkemize büyük hizmet verecektir. 
AS-ES, Okculuk piyasasina kaliteli malzemeyi uygun fiyatlarla vermeyi hedefleyen bir şirket olmayı amaçlamıştır. 

Türkiye de  güvenilir ekibiyle ve kendi makinalarıyla ürünlerini üretecektir.  Kalite kontrolunu yaparak ürünlerini iyi sporcularda ve üst düzey makinelerde test ederek piyasaya sürecektir. Ürünlerinin arkasında duran, ürünlerini garantili üretecek profesyonel bir şirket olacağız. Bir çok malzemeyi üreterek ülkemize katkı sağlamayı ve profesyonel destekler alarak okcularımızın en iyi malzemeyi kullanmasını sağlayacağız. Türkiye’nin en büyük firmasi olarak bu işe başlamak bize heyecan veriyor. Türkiye'de ilk defa okçuluk malzemeleri üretimini gerçeklestirmek ise bize daha güçlü düşünmemizi ve başarılı olmamızı ilke kılıyor. 
 
AS-ES,  Dünya ülkelerine distribütörlük vererek hem ülkemize katkı sağlayacak hem de kalitemizi ispatlayacaktır. Kendi marka ve modellerini çıkaracak olan AS-ES firmamızda en önemli unsur kalite ve uygun fiyat politikası olacaktır. Ases bir çok firmayı çatısı altında toplayacak ve  bir çok firma ve okçuya destek olacaktır.
 
Başlarken kazanmanın kısa adıdır.
 
AS-ES